gaśnica

Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w wyposażeniu Państwa obiektów w znaki i urządzenia ppoż., które zapewniają bezpieczeństwo przeciwpożarowe i usprawniają oraz przyspieszają ewakuację ludzi z terenów objętych pożarem.

Dobieramy właściwe dla danego obiektu znaki ppoż oraz tabliczki i montujemy je w odpowiednich, dobrze widocznych i oświetlonych miejscach. Zwracamy przy tym uwagę również na wielkość oraz wysokość rozmieszczenia znaków.

Zajmujemy się również doborem i rozmieszczeniem gaśnic, aby ich liczba i rodzaj odpowiadały wielkości obiektu oraz rodzajowi pożaru, jaki może wystąpić na jego terenie. Umieszczamy je w łatwo dostępnych miejscach, dbając o to, by skorzystanie z nich było jak najłatwiejsze.

Dzięki rzetelnej wiedzy uzupełnionej wieloletnim doświadczeniem nasze usługi ppoż pozwolą Państwu zwiększyć bezpieczeństwo ppoż obiektów i zadbać o to, by spełniały wszelkie wymagane prawnie normy, a w przypadku pojawienia się pożaru przyczynią się do zminimalizowania strat nim spowodowanych.

Sprawdź również