Przeprowadzamy próbną ewakuację w zakładach pracy, szkołach, przedszkolach, internatach itp. na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Prowadzimy również szkolenia przeciwpożarowe.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dla Twojej firmy!

Praktyczne sprawdzenie ewakuacji jest obowiązkiem właścicieli lub zarządców obiektów, w których przebywają ludzie i musi odbywać się zgodnie z warunkami określonymi w przepisach techniczno-budowlanych.

W zależności od przeznaczenia obiektu należy je przeprowadzać raz na dwa lata (dotyczy obiektów dla ponad 50 osób będących ich stałymi użytkownikami) lub raz na rok (dotyczy obiektów, w których cyklicznie zmienia się jednocześnie grupa powyżej 50 użytkowników).

 

Pomożemy Państwu w przeprowadzeniu próbnej ewakuacji osób w znajdujących się w obiekcie. Pokażemy, jak ewakuować ludzi w taki sposób, aby procedura przebiegała szybko, sprawnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, i co najważniejsze – bezpiecznie. Szczególną wagę przyłożymy do o to tego, by przekazać wiedzę oraz umiejętności w sposób jasny i zrozumiały, aby każdy uczestnik zapamiętał z ćwiczeń jak najwięcej.

Warto skorzystać z naszych usług – regularne sprawdzenie ewakuacji przez specjalistów pozwoli wyćwiczyć nawyk prawidłowego zachowania w przypadku wystąpienia niebezpieczeństwa i usprawnić proces przemieszczania się ludzi, kiedy zajdzie taka konieczność.